Müügitingimused

 • Applicability of the sales terms and conditions
   1. These sales terms and conditions apply to purchasing goods and services between the Buyer (hereinafter “Consumer”) and Premium Beauty Pro OÜ, registered at Riia24,Tartu, Estonia.
   2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad https://premiumbeautypro.com veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
   3. Veebipood premiumbeautypro.com jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://premiumbeautypro.com
 • Hinna informatsioon & veebipoe müügitingimused
   1. Kõik veebipoes premiumbeautypro.com toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.
   2. Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. Transpordi hind sisaldab käibemaksu.
   3. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva pärast tellimuse vormistamist).
   4. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja premiumbeautypro.com vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
   5. Ostja vastutab ja maksab ise kõik tarnimisega seotud kulud, kaasaarvatud käibemaks, tollimaks. Maksude suurus oleneb selleks kuhu riiki pakk saadetakse.
   6. Veebipood premiumbeautypro.com jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel http://www.preamiumbeautypro.com.
 • Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamine. Siin peab kaupmees lähtuma just oma veebipoe ostu sooritamise lahendusest. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside: Kustutada need makseviisid, mida veebipood ei kasuta ning vajadusel lisada, kui on kasutusel veel makselahendusi. Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay
Estonian pay later solutions: Indivy, Indivy 3, Liisi ID
Visa/Mastercard kaardimaksed
Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 • Müügilepingu jõustumine
   1. Kauba müügilepinguga kohustub veebipood premiumbeautypro.com andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood premiumbeautypro.com poolt tulevikus omandatava auba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood premiumbeautypro.com’le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
   2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 10 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
   3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist veebipoe www.premiumbeautypro.com pangakontole.
 • Kauba kohaletoimetamine ja tarne

Kauba kohaletoimetamine ja tarne

Tooteid saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome, Australia, USA,Canada.

To pick up the goods, the buyer has the logistic partner options following options: Itella SmartPOST, DPD,Omniva, DHL.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Shipments within Estonia generally arrive at the destination specified by the buyer within 1-7 working days from the entry into force of the sales contract. Delivery outside Estonia takes place within 3-14. calendar days.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

   1. Toodete tarnekulud sõltuvad toodete kogusest, mõõtudest, tarne asukohast ja kohaletoimetamise viisist.
   2. Kauba toimetamisel Eesti Vabariigist teistesse riikidesse sõltub transpordikulu sihtkohariigist, kauba kaalust ja suurusest. Transpordikulu täpsustatakse igakordsel tellimusel Tarbijaga e-posti teel.
   3. Osutades tööpäevadele, ei kaasa see pühasid.
   4. Pärast makse kinnitamist, Premiumbeautypro.com e-pood paneb valmis tooted ja toimetab need valitud logistika firmasse.
   5. Märgitud kohale toimetamise aeg mis on märgitud e-poes hakkab kehtima hetkest mis makse on laekunud premiumbeauty.com e-poe kontole.
   6. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
   7. Veebipood Premiumbeautypro.com ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Ruthiebelle.com ei saanud mõjutada ega ette näha.
 • Kauba tagastamine
   1. After the receipt of the order, the Consumer has the right to withdraw from the agreement signed in the online store within 14 days. In order to use the right of withdrawal and to return the goods, the Consumer must send respective application within 14 days after the receipt of goods. If you want to return any products you will need to send a form to return the good here and send it to e-mail: info@premiumbeautypro.com. English from(download from here) Lae eesti keelne avaldus alla siit.
   2. Tagastatav kaup peab olema avamata, kasutamata ning originaalsiltidega ja müügipakendis.
   3. Kui toode on ostetud kampaania korras ning koosneb mitmest tootest, siis tuleb tagastada kogu komplekt (st kõik tooted).
   4. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
   5. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
   6. Kauba tagastamise kulu kannab täies ulatuses Tarbija.
   7. Tarbija ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood premiumbeautypro.com on nõustunud kaubale ise järele tulema.
   8. Veebipood premiumbeautypro.com tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, välja arvatud Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud.
   9. Raha kantakse tagasi samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine premiumbeautypro.com arvelduskontole.
 • Vääramatud jõud
   1. Veebipood premiumbeautypro.com ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood premiumbeautypro.com ei saanud mõjutada või ette näha.
 • Isikuandmete töötlemine
   1. The controller of personal data Premium Beauty Pro OÜ (Premiumbeautypro.com online store), registry code 14154927, address Riia24, Tartu, Estonia. E-mail: info@premiumbeautypro.com
   2. Veebipood premiumbeautypro.com töötleb Tarbija isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.
   3. Veebipood premiumbeautypro.com töötleb ja edastab logistikapartneritele (Itella Estonia OÜ, Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald, info@smartpost.ee, telefon: 43 54 547; AS Eesti Post, Pallasti 28, 10001 Tallinn, info@omniva.ee, telefon: 661 6616) Tarbija isikuandmeid ainult tellitud kauba kätte toimetamiseks. info@smartpost.ee, phone: 43 54 547; AS Eesti Post, Pallasti 28, 10001 Tallinn, info@omniva.ee, phone: 661 6616) the Consumer’s personal data only for the purpose of delivering ordered goods.
   4. Me ei müü ega avalikusta Tarbija andmeid kolmandale osapoolele ilma Teie eelneva nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.
   5. Veebipood Premiumbeautypro.com töötleb Tarbija: ees- ja perekonnanime, telefoninumbrit, e-maili ja postiaadressi.
   6. Veebipood premiumbeautypro.com saadab tellimuse teinud Tarbijale e-mailile teavitusi, mis on seotud tellimuste kohaletoimetamise või muu tellimusi puudutava informatsiooni vahetamisega.
   7. Kui Tarbija on avaldanud soovi saada veebipood Premiumbeauty,com uudiskirju, siis on Tarbijal alati õigus neist loobuda.
   8. Tarbijal on õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist või kustutamist, va juhul, kui seadus sätestab teisiti.
   9. Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Tarbijal õigus saata veebipoele premiumbeautypro.com e-mail: info@premiumbeautypro.com.
 • Pretensioonide esitamise kord
   1. Veebipood premiumbeautypro.com ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
   2. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
   3. Tarbijal on õigus müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel pöörduda veebipood Premiumbeauty.com poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tastuti.
   4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-mailile info@premiumbeautypro.com pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
   5. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
   6. Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt https://premiumbeautypro.com  ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel premiumbeautypro.com ei ole võimalik kaupa asendada.
 • Muud tingimused
   1. Väljaspool Premiumbeautypro.com veebipoodi ostetud tooteid me ei tagasta ega asenda. Peate järgima tagastamis- ja vahetuspoliitikaid, mille on kehtestanud müüja, kelle juurest ostu sooritasite. Lisateabe saamiseks võtke ühendust müüjaga, kellelt tooted ostsite.
 • Other terms and conditions
  1. Veebipoes Kaupade juures kuvatud piltidel on illustreeriv tähendus. Tarbijal ei ole õigust Kaupa tagastada seetõttu, et veebipoes toodud Kauba pakendi foto ei vasta täpselt kättetoimetatud Kauba pakendile, kui muus osas vastab Kaup tellimusele ning on nime, koguse ja omaduste osas vastavuses Kauba juures kuvatud infoga.
  2. Kõik premiumbeautypro.com veebilehel toodud Kauba kirjeldused, fotod ning muud andmed on autoriõigusega kaitstud ning nende kopeerimine või muul moel kasutamine ilma veebipoe omaniku nõusolekuta on keelatud.